Lichtgitter - Dünya çapında lider ızgara üreticisi

 Anasayfa   Deutsch   English  
Delikli metal plakalar - dişliDelikli metal plakalar - paralelDelikli metal plakalar - paralel yükseltilmişDelikli metal plakalar - BN açık
Delikli metal plakalar - kapalıDelikli metal plakalar - eşkenarIzgaralar - Gemici MerdiveniIzgaralar - Özel Sipariş Basamaklar

Delikli Metal Plakalar

Delikli metal plakalar
Delikli metal plakalar
Delikli metal plakalar

Delikli metal plakalar, çesitli malzemelerden üretilebilir. Kullanılacak malzemeler rulo sac halinde temin edilir.

İlk kontrol sonrası rulolar CNC kontrollü üretim hattına bağlanır. Burada malzeme yüzeyi zımbalanarak delikler açılır ve daha sonra ilgili gereçlerin yardımıyla kesilir.

Modüller arası mesafe “R” malzeme boyunca korunmalıdır. Elbette ölçüleri çesitlendirmek mümkündür ancak bu üretim esnasında fazladan isçiliğe sebep olur. Galvanizlenecek malzemelerin üretim uzunluğu 6000mm'yi geçmemelidir. Kalınlık ve üretim uzunluğu, uygulanan yük ve istenen malzemeye göre belirlenir.

Zımbalanan plakalar CNC kontrollü bir büküm tekniği ile C-profil olarak şekillendirilir.

Gerekli oyuklar entegre veri işleme sistemimizce yönlendirilen verilere göre açılır.

Oyuklar genellikle delikli metal plakalarla aynı yüksekliğe sahip çerçeve lamaları ile çerçevelenmiş olarak tedarik edilir.

Delikli metal plakalar DIN EN ISO 14122-3 gereklerine uygun olarak, üst tarafı malzeme basma yüzeyinden en az 100mm yukarıda olacak şekilde tekmelik kaynaklı olarak da tedarik edilebilir.

Delikli metal plakalar, isteğe göre, DIN EN ISO 1461 standardına uygun sıcak daldırma galvaniz kaplı olarak tedarik edilmektedir.

Delikli Metal Plakalar ile ilgili teknik bilgiler (PDF)

Anasayfa | Site haritası | Tasarım | İletişim