Lichtgitter - Dünya çapında lider ızgara üreticisi

 Anasayfa   Deutsch   English  
Baskılı geçme ızgaralar - StandartBaskılı geçme ızgaralar - Ağır yükBaskılı geçme ızgaralar - ÇentikliBaskılı geçme ızgaralar - Dar gözenekli
Baskılı geçme ızgaralar - Fasat ızgaralarıBaskılı geçme ızgaralar - Tavan ızgaralarıBaskılı geçme ızgaralar - Konvektör kapaklarıBaskılı geçme ızgaralar - Basamaklar

Baskılı-geçme ızgaralar

Baskılı geçme ızgaralar Baskılı-geçme ızgaralar
Lichtgitter baskılı-geçme ızgaraları endüstriyel sektörde kullanıldıkları gibi mimari projelerde de kullanılır. Ayrıca, fasat ızgaraları, tavan kaplamaları veya konvektör kapakları gibi her tip mimari uygulamaya özellikle çok uygundur. Baskılı-geçme ızgaralar çelik, paslanmaz çelik ve aluminyumdan üretilebilir.

Konstrüksiyon Prensibi
Bağlayıcı lamalar şekillendirilmiş ve konik biçimde yarılmış taşıyıcı lamalara yüksek baskı değerleri ile geçirilir. Yüksek basınç ve taşıyıcı lamaların yarıklı üretimi, düzgün bir ızgara yapısı sağlar.

Üretim ölçüleri
Baskılı-geçme ızgaralar talep edilen ölçülerde standart veya standart dışı ölçülerde imal edilebilir.

Çerçeveleme
Baskılı-geçme ızgaralarda hem taşıyıcı lama hem de bağlayıcı lama yönünde çerçeveleme yapılmaktadır.

Kalite standardı
Lichtgitter sürekli yüksek güvenlik seviyesini sağlayan üretim tekniklerini sunmakta ve sürekli geliştirmektedir. Baskılı-geçme ızgaralarımız için yüksek kalite standardı, mümkün olan maksimum otomasyon kullanımı ile sağlanmaktadır.

Baskılı-geçme ızgaralar ile ilgili teknik bilgiler (PDF)

Bağlantı Elemanları

Anasayfa | Site haritası | Tasarım | İletişim